banan

Gracz
 • Ilość dodanej zawartości

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O banan

Ostatnie wizyty

369 wyświetleń profilu
 1. Nie jest żadnym moim znajomym, widziałem to po prostu w showroom, założyciele i lider pd się z nim znają
 2. Wgrajcie Idlewood Krystofera, to było mistrzowskie.
 3. Idlewood krystofera było najlepsze
 4. Piękne.
 5. Zróbcie wszystkie skiny dostępne w kreatorze, po co sklepy z ubraniami, łatwiej i szybciej zmienić skina w panelu postaci na forum.
 6. MTV to worldwide hip hop lat dziewięćdziesiątych
 7. fajnie, jakoś przeoczyłem ten artykuł.
 8. dobra gra słów mordo tak dobra jak moj zart!!
 9. ja wole na lidera lspd użytkownika o nicku guccifliflops z dupą na avatarze niż jakiegoś ford crown co to kurwa jest w ogóle.
 10. Tak na prawdę to gta rp jest teraz jedynym serwerem wartym uwagi.
 11. Pig Pen to najstarszy klub w Los Santos, jest to jedno z najcharakterystyczniejszych miejsc w całym słonecznym stanie San Andreas, statystycznie osiemdziesiąt procent mieszkańców płci męskiej, chociaż raz przekroczyło próg lokalu. Klub mieści się na South Central, konkretnie na Los Flores. Od niedawna służy za clubhouse niewielkiego chapteru The Lost MC, od tego momentu ochronę zastąpili motocykliści, przez co wskaźnik przestępstw w klubie zmalał o pięćdziesiąt procent. W klubie można zamówić prywatny taniec w loży, kosz takiej usługi to sto dolarów, jak wszędzie , obowiązuje zakaz dotykania tancerek do momentu gdy z loży nie wyjdzie ochroniarz. Tło Fabularne (Aktualizowane na bieżąco): W klubie jest bar, lecz nie ma w nim żadnych trunków. Nazwa klubu to parodia Londyńskiego Big Bena. Jest to najstarszy klub w Los Santos. Ochronę zastępują motocykliści The Lost MC. Właściciel zniknął w podejrzanych okolicznościach. Od momentu zniknięcia poprzednika, nowym właścicielem został Joe Doe.
 12. Mnie zawsze śmieszy jak ktoś tak kulturalnie wypowiada się na forum, jakby to był jakiś urząd, i próbuje odpowiadać na pytania o których często nie ma pojęcia no offence haha.
 13. śmieszne forumowe boruty.
 14. Telefony nie będą po 80 dolarów a ceny będą adekwatne do czasów w których jesteśmy, i będzie częstsze korzystanie z budek jak na lata dziewięćdziesiąte przystało, mam nadzieje.